Selam arkadaşlar. Bu yazımızda internetden nasıl ingilizce öğrenilir onu anlatıcam.

Aslında ben hep sağda solda reklam görüyordum internetden ingilizce öğren vs diye ama hiç aldırış etmiyordum. Bir site denk geldi ve biraz baktım. Cidden de yararlı bir site olduğunu gördüm. Ayrıca ücretsiz ve türkçe arayüz.

Sitenin çalışma mantığından bahsedelim biraz. Şu 3 şeyi benimsemişdir. Oku,Dinle,Öğren. Kayıt olduktan sonra Hangi dili öğrenmek istediğinizi seçiyorsunuz. Şimdilik Almanca Ve İngilizce dilleri var. Hangi dilli öğrenmek istediğinizi seçerek devam ediyorsunuz. Ardından Günlük hedef seçiyorsunuz. Rahat, Orta, Ciddi, Çılgın diye seçenekler var. Size uygun olanı seçin. Ardından sizi bir sınava sokuyor. Düzey belirleme sınavı. Sizin bilginize göre de çalışmalarınızı şekilendiriyor. Eğer isterseniz baştan yani sıfırdan başlayabiliyorsunuz.

Günlük hedefleriniz ve puanlarınız ve canınız var. Her yanlış cevapda canınız azalacak ve testi başa saracak. Puanlarınızı artırınca soruların seviyeleride ilerleyecek. Profilinizde sağ tarafta % ile bir rakam göreceksiniz. bu % kaç akıcı ingilizce konuşabileceğinizi gösteriyor. Artık benden bu kadar. Üye olarak daha fazlasını görebilir ve yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayın

Yazar hakkında

Notcu Adam

Yorum Yap